نتایج جستجو برای عبارت :

اگر دوس دارید که موهاتون (عسلی,زیتونی،….)

همه خانوم ها دوست دارند موهای سالم ، زیبا و پر زرق و برق داشته باشند اما گاهی ممکنه به دلیل استفاده از محصولات بی کیفیت، روش مراقبت نادرست از موها و ... مشکلات زیادی برای موها ایجاد بشه و زیبایی موها رو تحت تاثیر قرار بده!
استفاده ازماسک مو  و به خصوص ماسک موهای خونگی میتونن تا حد زیادی مشکلات مربوط به موها رو برطرف کنند و موهایی سالم تر و زیباتری رو براتون به وجود بیارن. نور خورشید، محصولات شوینده، رنگ مو، آلودگی هوا و ... همگی میتونن باعث آس
1. امروز مدرسه پیچونده شد و فردا نیز. من و این همه خوشبختی محاله :)
2. بابام تو ایستگاهی که حقیقتا سگ پر نمیزنه وایمیسه که برگشتنی راه کتابخونه نترسم :) زیبا نیست بابام؟ بعد تازه سه چهار تا اتوبوس پشت سر هم رسیدن به ایستگاه و من نبودم داخلش. نشسته کلی غصه خورده که لابد من تا رسیدم دم اون ایستگاه ها اتوبوسا رفتن :) عاشقشم :)
3. پسر همسایمون این دفعه عربده نکشید بابت تعطیلی فردا. نگرانشم حقیقتا :) برم بگم عمویی چرا امشب برامون تکنوازی نکردی؟ خوش صدای لن
آموزش فرمول رنگ مو (عسلی,زیتونی،….) برای رنگ کردن مو به رنگ زیتونی کافیست مو را تا پایه ۸ (زرد روشن ) دکلره کنید ( برای دکلره ترجیحا از پودر دکلره کلاینر استفاده کنید ) بعد از اینکه مو ها روشن شد موها را آبکشی نموده و سپس رنگ ۰-۸ ایگورا (سری N) را با أب و چند قطره (۳-۴ قطره اکسیدان ) مخلوط کنید
اگر شما هم از مدل موی خودتون خسته شدید و در عین حال تمایل ندارید مدل موهاتون رو خیلی تغییر بدید به شما پیشنهاد میکنیم سراغ صندوقچه قدیمی مادربزرگتان برید و سری به گل سر ها و کلیپس هاش بزنید. چون این مدل گلسرها یکی از جذاب ترین ترندهای ٢٠١٩ هستند. در ادامه مدل موها و کلیپس های ترند ٢٠١٩ رو مشاهده خواهید کرد
ادامه مطلب
1. دارم سعی میکنم فریاد های شادی داداشم مبنی بر اینکه فردا بخاطر الودگی تعطیلن نشنوم و تظاهر کنم چقد برام مهم نیست و خوششششحااااااللمممممم که قراره فردا تا بوق سگ درس بخونم :'| زیبا نیست؟
2. آقا اگه موهاتون فره تو تاریکی راه نرید. چون ممکنه یه بدبختی بیخبر وارد شه و یه کُپه پشم ببینه تو تاریکی پشماش بریزه :| باشه؟ قول بدین به عمو :||
3. بازم امروز در مدرسه جیغ "یا بذارید برم خونمون یا میرم با آقامون برمیگردم" سر دادندی و چایی خوردندی و دهان ری ری را ص
آموزش اکستنشن مو یکی دیگر از پروسه ها و زیر شاخه های هنر آرایشگریه که اتفاقا مبحث بسیار جالب و شیرینه. این پروسه در واقع به نوعی، خودش یک حرفه جداگانه هستش و این روزها طرفداران زیادی رو در جای جای ایران به خودش جذب کرده. متخصصان این حرفه با استفاده از موهای مصنوعی و یا حتی موهایی با ظاهر طبیعی، تلاش میکنند تا موهای شما رو پرپشت تر، زیباتر و به رنگ دلخواهتون در بیاد.
اکستنشن مو چیه؟
طبق معمول بیشتر کسانی که این مقاله رو میخونن تا حدودی با این ع
 ب طور خلاصه میتونم بگم موهاتون میتونه یه شبه سفید شه:(((((( 
  خصوصا اگه طرف چغر باشه
کاش منو روژا باهم یا نزدیک ب هم سن نوجوانی رو رد میکردیم 
هنوزم خیلی روزا عالیه باهم گل و بلبلیم اما امان از روزای جهنمی درسته همون لحظاتن و هیچوقت طولش ندادیم
اما از همین تنش ها هم متنفرم از این داد زدنا لج کردنا ب حرفم گوش ندادناش گاهی در این مواقع دعوا دلم میخواد خفه ش کنم :/ ازش متنفر میشم :/  البته بگما از خیلی از خواهرا باهم صمیمی تریم :|
خیلی وقتا میتونم درک
سلام دوستان.
در این ویدیو میخوام بهتون یاد بدم که چطور با استفاده از ابزار dodge و burn در فتوشاپ روشنایی چهره رو افزایش بدید و موهاتون رو تیره تر کنید.
میتونید از این ابزار برای کارهای دیگری هم استفاده کنید. من در این ویدیو توضیحاتی در مورد اینکه چطور میتونید یک چهره رو با این ابزار آرایش کنید و بتونید تصاویر پروفایل جذابی برای خودتون طراحی کنید ارائه میکنم.
اگه در مراحل ویدیو مشکی داشتید، حتما کامنت بذارید و سابسکرایب هم یادتون نره.
لینک ویدیو
بهترین مدل شینیون مو برای صورت‌های گرد .  مدل مو برای فرم‌های مختلف صورت تنوع زیادی داره و از اونجایی که این پست از آرایشیک مربوط به صورت‌های گرد است میریم سراغ مدل هایی که بیشتر مناسب صورت های گرد است و زیبایی اونهارو دو چندان میکنه.
هر صورت خوشگلی خودشو داره چه استخونی، چه گرد، چه کشیده. ولی مدل مو باید جوری انتخاب بشه که فرم صورت متعادل بنظر بیاد. مثلاً صورت دایره‌ای با گرد رو قرار نیست بیشتر گردش کنیم یا صورت کشیده بهتره کوتاه‌تر بنظر
سلام دخترگلم!خوبی؟حالت چطوره؟امشب شب یلداست ویک دقیقه ازدیشب بلندتراست.شب یلداانسان رابه یادغیبت کبرای امام زمان می اندازند که خیلی طولانی شده است وبایدکاری کرد ودعایی واقدامی برای محقق شدن ظهور آقا.بایدبرای تعجیل درفرج کاری کنیم ومنتظر واقعی باشیم.خیلی حرف داشتم ولی الان نمیدانم اون حرفهاکجا رفتند.بریم سرخاطرات امربه معروف:
امروز با مترو رفتم سرکارمتا اومدم برم سمت درب بانوان، یه خانوم بی کلاسکه بسمت واگن های مختلط میرفت، یه شال اندا
هماهنگی رنگ مو با ابرو و متناسب با رنگ پوست. خانومای ایرانی جذاب‌ترین صورت‌هارو دارند ،علاوه بر رنگ موهاشون که غالباً تیره‌ست ،رنگ چشمهاشونم تیره‌ست. این ظاهر شاید برای خودمون که هر روز داریم خودمون رو میبینیم عادی شده باشه ،ولی در واقع عادی نیست و بسیار هم جذابه. در ادامه همراه با آرایشیک باشید تا با هماهنگی رنگ مو با ابرو و متناسب با رنگ پوست آشنا شوید.

هماهنگی رنگ مو با ابرو و متناسب با رنگ پوست
هماهنگی رنگ مو با ابرو و متناسب با رنگ پو

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
آیا لیزر موهای زائد در حین بار داری بی خطر است
بدن زنان باردار در طول بارداری  تغییرات زیادی  میکنه. و یکی از آنها تغییرات هورمونی رشد ناخواسته مو هست موها در جاهای جدید شروع به رشد میکنن  و یا شکم آنقدر بزگ میشه که شما نمیتونین پاهای خودتون رو اصلاح کنین ممکنه به فکر لیزر موهای زائد بیوفتین. اما آیا لیزر موهای زائد در دوران بارداری ایمن است؟ چه تاثیراتی ممکنه لیزر رو بدن و از همه مهمتر روی بچه داشته باشه؟ خوندن این متن رو ادامه بدین تا بفهم
چندی پیش توی یوتوب‌گردی‌هایم رسیدم به ویدیویی که آموزش اصلاح موهای بدن به وسیله‌ی تیغ بود! شاید چنین عنوانی در نگاه اول مسخره به نظر برسد، اما از کجا معلوم که شما اشتباه نمی‌زنید؟! از آن ویدیو رفتم به ویدیویی دیگر و حتی آموزش اصلاح صورت زنان با تیغ. مدتی بود که از درد و کثافت‌کاری اپیلاسیون خسته شده بودم؛ خریدن پد مخصوص، گرم کردن موم، بویی که در خانه می‌پیچید، دردی که باید برای هیچ تحمل می‌کردم، دقتی که باید به خرج می‌دادم تا موم روی ف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها